Ana Sayfa Yeni Ürünler İndirimdekiler Kampanyalı Ürünler
Alışveriş Sepetim
> Sipariş İzleme
> Alışveriş Listesi
> Alarm Listesi
> Müşteri Hizmetleri
ERKEK (MERDANE)GARSON (ZENNE)FİLETPATİKBEBEPİSİ PİSİ
Tüm Markalarımızı Görmek İçin Tıklayın Lütfen
Hakkımızda

Hakkımızda

30 YILI AŞKIN SÜREDEN BERİ TOPTAN AYAKKABI SEKTÖRÜNÜN İÇİNDEYİZ. 1974 YILINDA İSTANBUL'DA HACI MUSTAFA BARDAKÇI'NIN ÖNDERLİĞİNDE ÇAVUŞOĞLU AYAKKABI KOLL.ŞTİ. OLARAK KURULAN AİLE ŞİRKETİMİZ O GÜNDEN BUGÜNE DÜRÜSTLÜĞÜYLE , MÜŞTERİYE SADAKATIYLA SEKTÖRÜN EN ÖNDE GELEN TOPTAN AYAKKABI FİRMALARINDAN BİRİ OLMUŞTUR.

AİLE ŞİRKETİMİZ 1999 YILINA KADAR TEK FİRMA OLARAK DEVAM ETMİŞ OLUP, BU TARİHTEN SONRA ÇAVUŞOĞLU AYAKKABI OLARAK AYRI 2 FİRMA HALİNDE FAALİYETİNİ SÜRDÜRMÜŞTÜR. 2010 YILINDA ÇAVUŞOĞLU AYAKKABI AİLESİNİN 3. KUŞAĞINI TEMSİL EDEN MUSTAFA BARDAKÇI UZUN SENELERDİR TOPTAN AYAKKABI SEKTÖRÜNDE EDİNDİĞİ TECRÜBEYİ , AYAKKABI SEKTÖRÜNE YENİ ANLAYIŞLAR KATARAK MÜŞTERİYE HİZMET ETME AMACIYLA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINI YAPTIĞI DERE AYAKKABI MARKETİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 'Nİ KURMUŞTUR.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ EN ÖNCELİKLİ HEDEF OLARAK SEÇEN FİRMAMIZ BEYAZIT İSTANBUL DAKİ TOPTAN AYAKKABI SATIŞ MAĞAZAMIZA İLAVE OLARAK , ADRESİMİZE GELME FIRSATI BULAMAYAN VEYA SÜREKLİ MAĞAZAMIZDAKİ ÜRÜNLERİMİZİ ANLIK TAKİP ETMEK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN İNTERNETTEKİ MAĞAZAMIZ OLAN
www.ayakkabimarketi.com  'U KURMUŞTUR.

ÜRÜN YELPAZEMİZDE SPOR AYAKKABI, KETEN , HALISAHA , KRAMPON , BABET, TERLİK, SANDALET, BOT, ÇİZME, PANDUF, PİSİPİSİ VE GÜNCEL DİĞER ÇEŞİTLERİ EN UYGUN FİYATLAR BOL ÇEŞİTLE BULABİLİRSİNİZ.


Üyelik İşlemleri Sipariş İşlemleri Alışveriş İşlemleri Ana Sayfa
Yeni Üyelik Sipariş İzleme Alışveriş Sepeti Müşteri Hizmetleri
Üye Girişi Sipariş Yardım Formu Alışveriş Listesi Hakkımızda
Şifre Hatırlartma Ödeme Bildirim Formu Alarm Listesi İletişim
DERE AYAKKABI MARKETİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. PERTEVPAŞA SOK. MURAT HAN NO:15 BEYAZIT/İSTANBUL
E-Mail: bilgi@ayakkabimarketi.com Tel: 0212 458 17 07 Faks: 0212 517 77 71